Kierujemy tych kilka ciepłych słów

do wszystkich sympatyków sportu, w szczególności do miłośników siatkówki

 

Drodzy Kibice!

Kierujemy tych kilka ciepłych słów do wszystkich sympatyków sportu w naszym mieście, w szczególności do miłośników siatkówki – SPOKTAJMY SIĘ W MILOWICACH!

 

Sosnowiecki Płomień odrodził się na dobre, z roku na roku nasze dziewczyny rozwijają się i idą w górę celując w sam szczyt. W chwili obecnej gramy na zapleczu ekstraklasy. Najwyższy czas, żeby z powrotem siatkówki do Sosnowca powróciły też piękne, siatkarskie, kibicowskie tradycje.

 

Dlatego zapraszamy wszystkich na mecz do Milowic – najbliższy zagramy już jutro (sobota, 9 października, godzina 17:00, wstęp wolny). A tych, którzy postanowią spędzić sobotnie popołudnie na trybunach zapraszamy do wspólnego dopingu! Nasz kibicowski młyn jest otwarty dla wszystkich. Przyjdź, podjedź, poznamy się, razem zrobimy zdecydowanie większy hałas. Wszystkim nam zależy, żeby atmosfera na trybunach niosła sosnowieckie Płomyczki do zwycięstwa w każdym meczu. Dziewczyny podkreślają to w wywiadach, że głośne wsparcie z trybun pomaga im w grze. Razem na pewno nam się to uda!

 

Widzimy się więc w sobotę. WSZYSCY DO MILOWIC!  

Komentarz