DZIĘKUJEMY!!

To był najlepszy sezon w historii naszej drużyny od momentu wznowienia działalności.

????????????Płomień nigdy nie zgaśnie!!!????????????
 
 
Zaczęliśmy ten wpis od słów, które zawsze sympatykom siatkówki w Zagłębiu Dąbrowskim kojarzą się pozytywnie. Tak – przegrywamy ćwierćfinał wynikiem 1:2 i kończymy sezon na szóstym miejscu. Przegrywamy po widowisku stojącym na wysokim poziomie, po twardej walce i z przeciwnikiem, który sportowo okazał się lepszy. Nikt bardziej od naszych zawodniczek nie pragnął tego meczu wygrać i chyba tylko one wiedzą ile kosztowało to ich zdrowia, determinacji i woli walki.
 
 
Kończymy sezon, który od momentu wznowienia funkcjonowania naszej drużyny był najlepszy ze wszystkich rozegranych. Jeszcze nigdy nie udało nam się zagrać w play-offach na zapleczu ekstraklasy, a zwycięstwo w pierwszym meczu ćwierćfinałowym mocno podgrzało atmosferę. Dlatego głośno chcemy w tym momencie powiedzieć – DZIĘKUJEMY!
 
 
Dziękujemy przede wszystkim naszym zawodniczkom, fizjo i sztabowi – cele na ten sezon zdecydowanie zostały zrealizowane, a było tak blisko dosięgnięcia sportowych marzeń. Choć wiemy, że będziecie smutne wracać z Nowego Dworu, to my kibice jesteśmy z Was dumni!
 
 
Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy są z nami, wielu z nich już kilka lat. Wiemy, że rok po pandemii spowodowanej COVID-19 był ciężki dla wszystkich firm, tym bardziej doceniamy, że nasi sponsorzy ciągle są z nami. Razem odbudowujemy siatkarskie tradycje w Sosnowcu.
 
 
Dziękujemy naszym kibicom! Atmosfera na Hali Milowice wielokrotnie była kapitalna. Wielokrotnie na własny koszt kibice również jechali za naszą drużyną na mecze wyjazdowe pokazując, że zawodniczki nie są same w rywalizacji. Wasze wsparcie, zdarte gardła radość po zwycięstwach i smutek po porażkach były nieocenione.
 
 
Dziękujemy naszym grupom młodzieżowym, ich trenerce i rodzicom dziewczynek. Tak się buduje fundamenty, na których opierają się solidne drużyny.
 
 
Na końcu dziękujemy wszystkim, którzy w każdy możliwy sposób w tym sezonie wykazali zainteresowanie naszym zespołem. Dziękujemy za każde dobre słowo i każde słowo krytyki. Wszystkie wysyłane do nas sygnały odbieramy, analizujemy i w przyszłym sezonie spróbujemy ponownie powalczyć, celując w coraz lepsze wyniki.

 

 

ASOTRA Płomień Sosnowiec 2021/22 szósta siła zaplecza ekstraklasy!

Izabela Klekot
Magdalena Trojnar
Wiktoria Paluszkiewicz
Kamila Colik
Natalia Sidor
Monika Głodzińska
Barbara Cembrzyńska
Maja Bodzęta
Marysia Woźniczka
Wiktoria Nowak
Nikola Abramajtys
Karolina Piśla
Krzysztof Zabielny
Michał Biernacki
Patrycja Rejdych
Maciek Jurczak
 
 
Gramy dalej!

 

Komentarz