Będziemy walczyć o każdy punkt i każde zwycięstwo

PłomyczekMeczu vol. 23 Wiktoria Nowak - każdy przeciwnik jest do pokonania

-Dzień dobry Wiksa!

-Cześć i witam wszystkich naszych wiernych kibiców Płomienia!

 

 

-Nie mogę zacząć od innego pytania, niż to – jak się czujesz?

Oczywiście zdrowie jest najważniejsze, a więc -  dużo grania jest za nami jak dobrze wiesz. Pojawiły się mecze w środku tygodnia, które troszkę wybiły nas z przysłowiowego rytmu pracy. Rozgrywanie tylu meczów sobota-środa-sobota były dość ciężkim oraz intensywnym cyklem. Musiałyśmy bardzo dbać o swoje zdrowie szczególnie w tym czasie. Co oczywiście zawdzięczamy naszej super Patce (uśmiech).

 

 

-Pamiętasz jak pierwszy raz spotkaliśmy się na Placu Papieskim w Sosnowcu przed sezonem? Powiedziałaś mi wtedy poza kamerą, że w tym sezonie chcesz naprawdę powalczyć – na treningach, o wyjściową szóstkę, o zwycięstwa. Jak oceniasz teraz tą walkę?

(śmiech) Tak! Pamiętam to spotkanie! Nie da się tego zapomnieć!! Zgadza się - nadal o wyjściową szóstkę trzeba walczyć, bo mamy naprawdę wyrównany skład. Każda z nas coś wnosi do drużyny, każda z nas chce grać i pokazać się jak z najlepszej strony oraz walczyć o zwycięstwa. Rywalizacja na treningach zawsze będzie i to jest super. Aktualnie my same nie wiemy przed meczem jaka szóstka wyjdzie na dany mecz.

 

 

-Kibice tego nie wiedzą, ale w sezonie przygotowawczym dorzucałaś sobie na sztangi większe obciążenie niż było Ci wyznaczane przez sztab. Teraz zostajesz doceniona przez kibiców tytułem Płomyczka Meczu – jest z Ciebie kawał fighterki, prawda?

Prawda, że w sezonie przygotowawczym dorzucałam większe obciążenia - ponieważ chciałam zbudować siłę oraz postawiłam sobie cele, które chciałam osiągnąć w sezonie przygotowawczym i jak widać bardzo się to opłaciło. Dziękuję bardzo kibicom za to wyróżnienie. Jest mi niezmiernie miło i bardzo się cieszę z tego tytułu.

 

 

-Dotarły do mnie takie słuchy od trenerów… no dobra podsłuchałem trochę na czasach – że środek siatki to jest nasza silną bronią w tym sezonie – zgadzasz się z tą teorią? Tylko przypomnę, że mamy w składzie trzy środkowe – tylko trzy.

Fakt mamy tylko 3 środkowe, co sprawia, że mamy duża intensywność oraz więcej powtórzeń na treningach i każda z nas ma wtedy większy udział w grze. A to idzie w parze z dobrą skutecznością i wytrenowaniem.

 

 

-Praktycznie ciągiem zagraliśmy mecze określane mianem za szczęść punktów, albo z bezpośrednimi sąsiadami w tabeli, albo z zespołami, z którymi brutalna matematyka tabeli I Ligi kazała nam wygrywać, żeby nie komplikować sobie sytuacji w przyszłości. Jak oceniasz jak na razie dorobek w tabeli?

Na pewno naszym celem są play - off. I myślę że to wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Mam nadzieję, ze przysłowiowe mecze za sześć punktów będą naszą dalszą dobrą passą.

 

 

-A czego spodziewać dalej – terminarz pokazuje, że czeka nas teraz kilka starć z ciężkimi przeciwnikami?

Oczywiście przed nami ciężkie mecze w tabeli, ale każdy przeciwnik jest do pokonania, na pewno nie wyjdziemy ze spuszczonymi głowami i się nie poddamy. Będziemy walczyć o każdy punkt i każde zwycięstwo.

 

 

-Czy Kibice, którzy czytają ten wywiad, w jakiś sposób są w stanie Wam pomóc w dalszej walce?

Uważam , że już bardzo nam pomogli przychodząc na każdy możliwy mecz i dopingując nas najgłośniej jak się tylko da. Gorąco zapraszam do dalszego dopingowania i przeżycia razem z nami tak wielu emocji.

 

 

-Na koniec zawsze pytam o to samo – Płomień nigdy nie zgaśnie?

Nigdy, przenigdy!

 

-

Komentarz