Asotra Płomień Sosnowiec vs AZS Gliwice

Informacje o wejściówkach na mecz

Wielkimi krokami nadciąga mecz 4. kolejki rozgrywek siatkarskiej I Ligi Kobiet. Zespół Asotra Płomień Sosnowiec zmierzy się w niej z ekipą AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę (17.10) o godzinie 18:00 na Hali MOSiR przy ul. Braci Mieroszewskich 91 w Sosnowcu z udziałem kibiców. Ale również przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych.

 

 

Wszystkich kibiców, którzy planują swoje przybycie i wsparcie sosnowieckich Płomyczków w walce o kolejne punkty w Lidze, zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami dotyczącymi wejścia na halę sportową. Ze względu na panującą pandemię COVID-19 i zaostrzeniu przepisów sanitarnych zostaliśmy zobowiązaniu do zmiany sposobu uczestnictwa kibiców w meczu.

 

 

Wstęp na mecz jest cały czas bezpłatny. Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi została jednak ograniczona ilość osób, które mogą uczestniczyć w widowisku, a organizator wydarzenia (czyli nasz Klub) jest zobowiązany do stworzenia listy osób, która pojawi się na hali, wraz z danymi kontaktowymi na ewentualny użytek Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Żeby maksymalnie ułatwić kibicom wejście na mecz i cieszenie się widowiskiem zdecydowaliśmy się przeprowadzić rejestrację internetową.

 

 

Poprzez wypełnienie formularza internetowego każdy kibic zostanie poproszony o podanie imienia, nazwiska, adresu email oraz telefonu kontaktowego. Po poprawnym podaniu danych, na wskazany przy rejestracji adres email zostanie wysłany link potwierdzający rejestrację. Kliknięcie w ten link stanowi potwierdzenie rejestracji i autentyczności przesłanych danych kontaktowych.

 

 

W następnym kroku przedstawiciel klubu zweryfikuje poprawność podanych rejestracji, które zostały potwierdzone. Zgodnie z kolejnością zgłoszeń rezerwacje będą aktywowane przez Klub. Kibice, których rezerwacje zostanie aktywowane, zostaną o tym fakcie poinformowani drogą elektroniczną. W wysłanej wiadomości email zostanie podany numer rezerwacji, który wraz z imieniem i nazwiskiem należy podać w sobotę przy wejściu na halę.

 

 

Każdy kibic może zarezerwować jedno miejsce na hali. Na halę będą wpuszczani tylko kibice, którzy przy wejściu podadzą numer rezerwacji oraz imię i nazwisko osoby rezerwującej. W przypadku zrównania ilości rezerwacji z maksymalną ilością osób mogących wziąć udział w wydarzeniu, przewidujemy stworzenie listy rezerwowej.

 

 

Rejestrację na najbliższy mecz można przeprowadzić na stronie: http://www.asotraplomiensosnowiec.pl/rejestracja/


 

Komentarz